Anasayfa » zayıflama yöntemleri

Bitki Çaylarıyla Kilo Verme

Sıcak havalarda hem su ihtiyacını karşılamak aynı zamanda kilo vermek isteyenlerin oldukça rağbet ettiği bitki çayları kilo verme konusunda nekadar yararlı? Zayıflama çaylarının beklenen yararın sağlanabilmesi için diyet proğramları ile birlikte uygulanmasını ihmal etmemeleri gerekiyor. Özellikle sayısı hızla artan online bitki satış siteleri ve çevremizdeki aktarlardan kolaylıkla bulabileceğimiz bir çok türde bitkilerin çaylarının çok kolay şekilde hazırlanabilmesi insanları bu yola itiyor. Bu durumda ölçüyü kaçırmadan uzman kişilerin kontrolleri ile beslenle planlarına entegre edilmesi her nekadar diyet proğramı uygulasanızda kontrollü bir biçimde diyetisyenlerden yardım almadığınız sürece başarı şansınız çok az olacaktır.
Bitkisel Kilo Verme

Kilo vermek dahil her ne amaçla kullanılacak olursa olsun bitki çaylarının kullanıma hazırlanmasından öncesoğuk su ile yıkanması önemli. Bitki çayı hazırlanırken tamamen acımsı bir tat oluşuncaya kadar suda bekletilmemeli, Kaynayan suya atılarak demlenmeye başlayan bitki çayları beklenen yararı sağlamayacaktır.

Bitki çayarıyla kilo verme çok kolay sloganına aldanılmadan mutlaka bir diyet beslenme proğramı ile birlikte destekleyici olarak kullanılmalı beslenme alışkanlığına bir düzen vermeden zayıflamak mümkün olmayacaktır.
Bitkisel Diyet

Bitki çayları arasında yeşil çay olarak adlandırılan bitkisel çayın zayıflamaya yardımcı olabileceği ve toksinlere karşı etkili olduğu bilinmekte, biberiye bitkisinin çay olarak demlenmesi kilo vermek dahil bir takım hastalıkların iyileşme sürecinde yardımcı olarka kullanıldığı bilinmekte.


25 Kasım 2010 6.636 okuma yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir