Anasayfa » zayıflama yöntemleri

Ananas Diyeti

Ananas diyeti adında ve hemen hermevsin uygulama imkanı olan diyet Kilo verme konusuda damak tadınıza daha uygun bir şekilde zayıflamayı sağlayabiliyor özellikle tatlı türlerini sevenlerin uygulaya bilceği şok diyet listesidir her nekadar diyetisyenler tarafından tasvip edilip onaylanmasada şok diyet listeleri uygulayan insanların sayısı hızla artmakta kimilerine göre şok diyet listesi daha hızlı şekilde zayıflamayı sağlıyor kimilerine göre sağlıklı değil bu konularda işin uzmanı olan beslenme uzmanlarının hem fikir olduğu konu şidir şok diyetler kesinlikle sağlıklı değil her bireyin kendi özel durumu göz önüne alınarak diyet proğramı hazırlanmalıdır.

Diyet Proğramları

Ananas diyetinde ananas bitkisinin eçeriği sayasinde yağ toplanmasını engellemek sindirim hızını arttırıp daha rahat etmek ve kalari harcama hızının arttırılması ile fazla kilolardan kurtulmak. Ananasta bulunan şeker miktarı iştahınızı düşürüp kilo kaybetmenizi sağlayacaktır.

Diyet uygulaması sonucunda birkaç kiloverilmesi garanti edilmişsede uzmanlar tarafından hazırlanmadığı takdirde sizlere yarardan çok zarar verebilecektir.

Hızlı kilo vermek adına sağlığınızdan olmamak için mutalaka bir diyetisyen eşliğinde diyet konularıyla ilgili kararlar almanız gerekmektedir.


25 Kasım 2010 8.833 okuma yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir