Anasayfa » zayıflama yöntemleri

14 Günlük Mucize Diyet Programı

14 günlük mucize diyet programı ile 14 günde yediğiniz yiyeceklere ve yemek stilinize dikkat ederek aşağıda verilen jason vale‘nin programına uygun olarak yeme düzeninizi değiştirirseniz zinde bir hayata sahip olup kilolarınıza elveda diyebilirsiniz. İşte 14 günlük jason vale diyet programı: Beyaz un yada benzeri ürünleri kullanmayın. Bu sadece 14 günün programı olmamalı ve hayat boyu sürmeli. Buğday yada maya içeren gıdalar kullanmayın. Bu kural 14 gün boyunca kilo ve enerji seviyeniz açısından çok büyük önem taşıyor. Öğün aralarında atıştırmayınız. Yemek yeme alışkınlıklarından biri de açlığın artmasına izin vermek olmalı.

Lokmalarınızı iyice çiğneyin. Midenizin dişleri yok ve gerektiği gibi parçalanmadan gelen yemek parçaları, midenizi çok uğraştırır ve yorar. Dilediğiniz kadar yiyin. Öğün aralarında atıştırmadığınız sürece, midenizi dolu hissedinceye kadar yemek yiyebilirsiniz. Akşam saat 18:00′den sonra karbonhidrat patates, pilav, makarna ve ekmek içeren yemeklerden uzak durun.

14 günden sonra da hayat boyu ince, formda ve sağlıklı kalabilmek için bu formülü uygulayabilirsiniz. Günde iki kez 45-60 dakika egzersiz yapmalısınız. Bunun en azından 30 dakikasında terlemeniz gerekiyor. Hedeflerinizi her sabah ve her akşam hayalinizde canlandırmalısınız. Görmek gerçekten inanmaktır. Günde iki litre su içmelisiniz. Bu vücuttaki istenmeyen toksinleri atmak için önemlidir.

Meyve ve sebze suyu tüketmelisiniz. Özellikle meyve ve sebze yiyemeyenler için bunların suyunu tüketmek basit ve yararlı bir formüldür. İki günde bir ağırlık kaldırma egzersizleri yapmalısınız. Uyurken yağ yakmak istiyorsanız buna mecbursunuz.


16 Ekim 2010 5.038 okuma yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir